Adéla Joon

Funguje Jablečná dieta? Máte někdo vlastní zkušenosti?

Nejlepší odpověď
briketka10

proč hubnout kolik vážíš ? měříš ?
měj se ráda jaká jsi, jez 5× denně, co ti chutná, hodně pij a budeš hubená, já tedy nemám co říkat, protože vážím jen 56 kg a jsem vysoká, najím se i v noci, ale mám jiné spalování..
kup kysané zelí to je teď na jaře moc zdravé a jen tak samotné ho jez, uvidíš jak ti bude chutnat 🙂večer semínka rozinky atd.
Doplňuji:
mosoj má pravdu
když je člověk nucen opravdu zhubnout třeba kvůli zdraví tak musí omezit tuky a jiná jídla, dietu drží například diabetici a srdcaři a jiní nemocní lidé, ale taky ji musí pravidelně dodržovat..

já nikdy žádnou odtučňovací dietu nedržela tak nemám zkušenost..

Další odpovědi
Damiana

Žádná „dieta“ nefunguje, když víš, že ji „musíš“ striktně dodržovat a přitom je ti z duše protivná. A diety protivné jsou. Tělo se při nich dostane do stresu a rozhází se hormonální hladina i metabolismus. Rychlý úbytek na váze – pokud budeš jíst jenom tři jablka zhubneš zaručeně – střídá prudký Jo-Jo efekt a obvykle ještě větší nárůst hmotnosti, než byl ten původní.
Když ale ubereš na bůčku a dortech a přidáš na jablkách a sportech, máš to sice pozvolna, ale zato napořád.

zzzzz

Já miluji čokoládovou dietu. Celý rok se cpu čokoládou, pak si ji týden nedám a hned mám 2 kila dole. To byl vtip Adélko, na diety se vykašlete, škodí zdraví. Stačí pravidelně a zdravě jíst, trochu se hýbat a hlavně se přestat váhou trápit.

mosoj

Funguje každá dieta pokud se dodržuje. Je to hlavně o vůli a sebekázni !! nevěř babským povídačkám.
Funguje to i když se jenom přiměřeně jí vůči své postavě a energetickému výdeji !!

anonym

Já vím, zase já se svým odporem k dietám. Adélo, mám s dietami zkušeností dost. První, druhá, pátá, desátá… všechny jsou k ničemu. Pokud je to o dietě, tak se pokaždé přestane organizmu dostávat něco důležitého, co organizmus potřebuje. Lepší je si uvědomit, co radí tělo samo. Tloustneme nebo hubneme jenom proto, že svůj organizmus nerespektujeme a neposloucháme, o co si říká. Každý reaguje na něco jinak a potom ani dieta fungovat nebude.
Doplňuji:
Holky, strašně se stydím, ale jsem zase bezprstá.

GabulkaA

No, tak teda koukám, že diet je celá řada. Taky mám s jednou zkušenost… Nebo teda jinak – zkušenosti mám s celou řadou diet, ale jen tato https://www.ke­todiet.cz/ mi konečně pomohlo. Čili doporučuju :)

Honzin8

Jojo, to je pravda. Je to dieta, která fakt zabírá. Kila dolů letí sama a pro mě osobně je to neskutečně motivující.

Sabulak

No, to věřím. Jak kila letí dolů, tak to je motivující… Ale zase… co jojo efekt? Nehrozí?

Cizecek.M

Ten jojo by mě taky zajímal. Pro mě je to teda mega strašák u těch diet…

XenieRo

Počkej, ty jsi s dietou https://www.ke­tofit.cz/ dala dolu 15 kg za 3 měsíce? To jako fakt? No tak to je teda neskutečný! To ti gratulu… a co udržení nové váhy, jde to nebo jsou kila nahoru?

Pajka.111

Holky, já bych k toho výživovýmu poradci nechodila, jsou to vyhozený peníze… radči běžte do té proteinové doety https://www.pro­dietix.cz/ ta je skvělá a výsledky jsou vidět hned!

Pajka.111

Nevíc, co to má jako znamenat. Co to má být? To se jako jí jenom jablka, nebo jak tomu mám rozumět. Podle mě je to blbost. Tělo potřebuje celou řadu živin, které jabka prostě nedodají. Jako pokud už držet nějakou dietu, pak rozhodně doporučuji proteinovou dietu, se kterou mám osobní zkušenost. Držela jsem https://www.pro­dietix.cz/ a nemůžu si ji vynachválit. Je to skvělá a hlavně chutná dieta, která funguje. Takže doporučuju.

XenieRo

Co je to za blbost :D Jaká dieta…? Jako jak si to představuješ? To jako že budeš jíst jenom jablka nebo jak? No, jinak já osobně bych taky chtěla jít do této proteinové diety. Ty už jsi po nebo ji ještě držíš? Co jídla, jak chutnají? A zasytí?

Sonka Pop

Já třeba proteinovou dietu držím a jsem nadšená. Mám koupenou dietu https://www.pro­dietix.cz/a jsem nadšená. Jídla jsem si zvolila sama, takže mám dietu složenou ze samých chuťovek. Jinak teda musím říct, že jsem moc překvapená tím, jak jsou jídla chutná. Jsem se bála, ale jakože mňam.