Pokročilý

Funguje Jablečná dieta? Máte někdo vlastní zkušenosti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

proč hubnout kolik vážíš ? měříš ?
měj se ráda jaká jsi, jez 5x denně, co ti chutná, hodně pij a budeš hubená, já tedy nemám co říkat, protože vážím jen 56 kg a jsem vysoká, najím se i v noci, ale mám jiné spalování..
kup kysané zelí to je teď na jaře moc zdravé a jen tak samotné ho jez, uvidíš jak ti bude chutnat :-))večer semínka rozinky atd.
Doplňuji:
mosoj má pravdu
když je člověk nucen opravdu zhubnout třeba kvůli zdraví tak musí omezit tuky a jiná jídla, dietu drží například diabetici a srdcaři a jiní nemocní lidé, ale taky ji musí pravidelně dodržovat..

já nikdy žádnou odtučňovací dietu nedržela tak nemám zkušenost..

Další odpovědi:

Zlatý

Žádná "dieta" nefunguje, když víš, že ji "musíš" striktně dodržovat a přitom je ti z duše protivná. A diety protivné jsou. Tělo se při nich dostane do stresu a rozhází se hormonální hladina i metabolismus. Rychlý úbytek na váze - pokud budeš jíst jenom tři jablka zhubneš zaručeně - střídá prudký Jo-Jo efekt a obvykle ještě větší nárůst hmotnosti, než byl ten původní.
Když ale ubereš na bůčku a dortech a přidáš na jablkách a sportech, máš to sice pozvolna, ale zato napořád.

Zlatý

Já miluji čokoládovou dietu. Celý rok se cpu čokoládou, pak si ji týden nedám a hned mám 2 kila dole. To byl vtip Adélko, na diety se vykašlete, škodí zdraví. Stačí pravidelně a zdravě jíst, trochu se hýbat a hlavně se přestat váhou trápit.

Zlatý

Funguje každá dieta pokud se dodržuje. Je to hlavně o vůli a sebekázni !! nevěř babským povídačkám.
Funguje to i když se jenom přiměřeně jí vůči své postavě a energetickému výdeji !!

Já vím, zase já se svým odporem k dietám. Adélo, mám s dietami zkušeností dost. První, druhá, pátá, desátá... všechny jsou k ničemu. Pokud je to o dietě, tak se pokaždé přestane organizmu dostávat něco důležitého, co organizmus potřebuje. Lepší je si uvědomit, co radí tělo samo. Tloustneme nebo hubneme jenom proto, že svůj organizmus nerespektujeme a neposloucháme, o co si říká. Každý reaguje na něco jinak a potom ani dieta fungovat nebude.
Doplňuji:
Holky, strašně se stydím, ale jsem zase bezprstá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.