Funguje Google Latitude i v ČR?

Slyšel jsem o službě Google Latitude, která umožňuje sledovat na mapě, kde se právě nachází přátelé. Funguje to i v ČR? Pokud ano, jak jsou informace o místě přesné?

Nejlepší odpověď
blesk26

Google Latitude v ČR funguje.

Jak přesné to je nevím, ale co se týče možností sledování, cituji ze zdroje:

„Lze také přesně nastavit, jaké informace se mají ukazovat všem vašim kontaktům, kteří tak mohou vidět buď přesnou polohu, nebo jen město, ve kterém se nacházíte. Můžete ručně zadat dokonce fiktivní polohu, pokud z nějakého důvodu chcete, aby si vaši známí mysleli, že se nacházíte úplně na jiném místě než doopravdy jste. Když se vám za chce, můžete se úplně skrýt před ostatními, přičemž vy je můžete nadále sledovat.“

Zdroj: http://pcworld­.cz/internet/naj­dete-sve-pratele-diky-nove-sluzbe-google-latitude-6619