FTP server pro domácí využití

Můžete mi někdo prosím doporučit nějaký jednoduchý a zároveň bezpečný software na sdílení dat? Příklad: Přítelkyně bude na druhém konci republiky a bude mi chtít rychle poslat větší soubor fotek nebo opačně. Děkuji

Odpovědi
arygnoc

skúste tzv. domáci cloud:

http://techne­t.idnes.cz/stah­nete-si-zdarma-home-ftp-server-avira-antivir-personal-microsoft-security-essentials-free-ocr-in3-/software.aspx?c=A120512­_171930_softwa­re_dvr#utm_sou­rce=rss&utm_me­dium=feed&utm_cam­paign=idnes&ut­m_content=main