Amondisin

Friendzone. Poradíte, jak nespadnout do role kamaráda?

Zdravím. Spousty kluků trápí friendzone. Ja tam ale nespadám tím že bych byl citlivka a řešil s danou holkou své psychické problémy nebo s ní řešil problémy její. Já holku dokáži dost zaujmout. To pro mě problém není, ale beztak končím jako kamarád. Já totiž když už jdu s holkou ven tak furt jenom si povídáme, a přišel jsem že je to špatně, že bych se měl jí dotýkat a svádět. A tak rád bych se zeptal když umím si s ní jen povídat a dělat si srandu co bych měl dělat kromě toho. Jak jí balit/svádět ? Pravdou je, že pokud si s ní budu jen povídat, tak na nic jiného nárok nemam. Ptám se jelikož mě kamarád seznámí brzo s jeho spolužačkou kterou občas někde vidím a něco jsem si zjistil o ní, a zjistil že má hodně zájmů jako já. Takže bych rád věděl jak nespadnou do role kamaráda.

Odpovědi
střevo

ty vole to ti taky nepovím
vo takový krávoviny se my kluci dneska nezajímáme
nejdřív fotbal
pak PC
no znáš to
ale holky ?
to né
ale sou tady vodhadem tak 3 babizny krom samejch dědků
by mohly vědět jak

ShyDoe

Pane bože, doufám, že jí hned nezačneš ošahávat a řikat jí kočičko -_- pro holky jsi kamarád, když o tebe nemají zájem a nebo prostě ještě nepřišly na to, že byste se k sobě hodili… dej tomu čas. Né , že se hned začneš chovat jak pedofil :D

HonzikPernik

Naprosto jednoduché nebav se s nimi.