Chandler

Friends-Sitcom.Com – návštěvnost

Potřeboval bych radu či postup, jak udělat, aby naše web.stránka byla na prvních pozicích ve vyhledávačích. Stránky jsou optimalizované .. hodně obsahu, dost klíčových slov a reglé v katalozích ..optimalizovány byly zhruba před měsícem a ve vyhledávačích pod pojmem „friends“ a „seriál přátelé“ nikde na předních stranách nejsou. Tento problém řeším už dost dlouho, našel by se někdo, kdo by nám prosím poradil ? :/

Odpovědi
Bumbes

Zkus ještě použít takové vymoženosti, jako například „banner“.
Na většině diskusních fórech se dá do podpisu v profilu vložit code, nebo i jiná forma reklamních bannerů a upoutávek s vlastností odkazu na vaše www. Potom už stačí se zapojit do diskuze a v každém příspěvku bude odkaz na požadované www – pokud bude dostatečně lákavý, tak občas někoho zláká…
Tady je dobrý TopList, který přesně hlídá návštěvnost i několika stránek najednou.
http://www.to­plist.cz/

Zdroj: www.designpor­tal.cz/navody-tutorialy/jak-vytvorit-banner.html