KdoSiOdJinud

Freehosting povolující obsah +18

Zdravím, existuje vůbec nějaký takový?
Doplňuji:
Jak je ten smajlík co se plácá do čela – byla mi tato otázka položena, řešil jsem jí a nenašel jsem řešení. Proto se ptám tu. Provozuji několik normálních webů, takže hosting placený by nebyl problém – ale zajímá mě právě ona free verze.

Nejlepší odpověď
MacChill

Řekl bych, že ne. Okolo zakládání takovýchto webů je další vyřizování, takže se ani nedivím.

Další odpovědi
Georgo2010

A bylo ti už 18+? Co ti brání v založení vlastního freehostingu? To chceš zveřejňovat nějaké kompromitující/nechut­né materiály? Ne, děkuji, nemám zájem podporovat v této činnosti.