fihas

FRAPS kde ho mám stáhnout ?

Chci natáčet PC Hry ale nikde nemůžu najít plnou verzi frapsu. Mám fraps 3.5.99. ale natáčí jen 30 sekund nic co chci natáčet nestihnu. Pomožte mi prosím :) dík.

Nejlepší odpověď
huxa

Fraps není freeware, plná verze se kupuje na webu http://www.frap­s.com/

Další odpovědi
vivatisCZ

Crack najdeš skoro všude i na ulož.to. Jenom to není zdarma. FRAPS by sis měl koupit jedině tak máš jistotu, že ti pojede bez problémů a hlavně bez virů! Jestli na to nemáš peníze zkus si najít jiný program na natáčení her, který je zdarma.

Bedy

Jak píše arygnoc – taky by se Vám nelíbilo, kdybyste něco vytvořil a někdo to používal bez dovolení, že to ukradl. Koukněte se na to i z té druhé stránky.

Nebo si napište takový program sám a nemusíte za něj platit. Tady aspoň uvidíte, že napsat pořádný fungující program dá opravdu velikou práci.

fihas

no právě já to nechci kupovat :)

bolak

někdo to smazal, jako kdybys tím že to stáhneš někomu ublížil :)) to je fuk, máš to na uložto..

arygnoc

pokiaľ ho stiahnete nie z oficiálneho webu a nezaplatíte za program, jeho používanie je nelegálne.

tiež by sa vám nepáčilo, keby vám za vašu prácu nezaplatili.