Bercou

Franczouská kuchyně-drozd

Někde jsem četl o franczouském jídle-celým syrovém drozdem co se jen strčí do úst a celý zkonzumuje ,ale už to nemohu najít.Nemáte někdo k dispozici ten článek?

Odpovědi
anonym

Drozdi ovšem musí být čerství a křehkost kostí se zaručí naložením v láku z octa s česnekem. Více;

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=cu­isine+brut+mu­guet&sourceid=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=cr&­ei=tlFYUrXONY­iC4ATGuIDYAQ

elektrikář

Lidé dokáží zbaštit vše co je jen trochu jedléV Itáliji se jedli tažní stěhovaví ptáci baštily ve velkém..

Doplňuji:
Vyz kvíčaly