alcatra5

Foukací harmonika jako dárek?

Co byste řekli tomu, kdyby vám dal někdo jako dárek foukací harmoniku? I když byste nehráli na žádný hudební nástroj a blues a folk taky nebyly zrovna vaše oblíbené hudební žánry… Zaujalo/potěšilo by vás to? Myslíte, že byste si na ní občas zahráli „jen tak“ nebo by vás to přimělo se třeba nějaké základy naučit? Nebo by u vás skončila nevyužita ve skříni? :)

Odpovědi
Kelt

Raději bych uvítal zobcovou flétnu, která je také levná a dá se na ni hrát melodie v různých tóninách . Obvykle je foukací harmonika zhotovena v jedné tónině. TAky záleží na tom, zda je dotyčný hudebně vzdělán. Posuďte tato fakta i povahu obdarovaného. Vozíčkáři také nedáváme fotbalový míč.