ptáč

Fotoknihu a kalendář od firmy, nebo s 20% slevou od rajče dot cz?

Papír je drahý, práce spojená s editací je drahá, kšeft je drahý. Sady fotek po editaci už mám nachystány pro tisk. Nejsou to fotky z digitálu. Jde o celé strany rodinného alba, před 1. a 2. svět. válkou, do 50' roků min. stol. A peníze na vytisknutí kopie jaksi nejsou. Kterou tiskárnu mám zvolit?

Nejlepší odpověď
anonym

I já dělám fotoknihu a staré fotky scenuji do digitálu přes tiskárnu Canon MG6450 a jsem velice spokojen.

Další odpovědi
ReHu

Já staré fotky, i ty již zažloutlé, oskenovala a poté vytvořila cewe fotoknihu.
Maximální spokojenost. I obdarovaného.

Emefej

Zajdi do Fotolabu a zeptej se na CeWe knihu.