Fotografické služby – živnost

Dobrý den, založila jsem si živnost na fotografické služby. Chtěla jsem se zeptat, když fotografuji např. svatby, jestli můžu mít v nabídce různá fotoalba (ceny jsou za fotografování zvlášť a za alba + vyvolané fotky také zvlášť). Nemusím mít k tomu živnost na prodej zboží? Moc děkuji za odpověď.

Odpovědi
.

jedna se o volnou zivnost. nedelal bych si s tim starosti, ale pro klid duse muzete zajit na zivnostensky urad, kde Vam zdarma „zaskrtaji“ dalsich x volnych zivnosti od prodeje zbozi az po strihani ovci 🙂
zaplat panbuh, ze uz neni treba na kazdou ptakovinu zivnostensky list za 1000 kc.