Avatar uživatele
MilenaS

Fotograf Erik Cook

Dobrý den, prosím (asi hlavně pražáky) máte někdo zkušenosti s fotoateliérem v Praze 6 – fotograf Erik Cook. Má teď na seznamu prima slevu na focení jen bych nechtěla naletět a poslat penízky nějakému podvodníkovi. Předem bych se omluvila, třeba je to opravdu seriózní podnikatel, ale kdo to ví v dnešní době.
Předem díky za odezvy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4352 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Majkyt

já byla u něj fotit nedávno a splnila si svůj sen! :))) náádherné fotky .Je fakt že vizážistka byla takřka kouzelnice, na mě tedy byla velmi laskavá a milá,ikdyž semnou nebyla moc řeč jak jsem byla nervozní.Normálně jsem dost nefotogenická ale zlaté ruce profíka, nedám na něj dopustit!! případně ráda zašlu foto,koho to zajímá :)

před 3548 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vverca

Taky jsem byla na focení u fotografa Cooka a vřele doporučuju!!!
Ze všech fotografů, co jsem kdy byla, má rozhodně nejlepší fotky. Navíc vstřícný a ochotný přístup a úžasná vizážistka, kterou bych chtěla každé ráno doma – škoda že to nejde. Tak ,,alespoň “ ty vysněné odvážné fotky už mám a těším se na další focení, ještě s přítelem ať máme společnou památku a můžeme ukazovat vnoučatům. 🙂 Verča z Moravy

před 3548 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
karlib

Souhlasím s fatamorganou. Ještě bych navíc přidal, že jedna z těch jeho údajně upravených fotek měla kaz. Nechali jsme si udělat fotoobraz 60 × 40 cm a dvě fotoknihy, které jsou díky kazu znehodnoceny(přes dva tisíce v pr…). Na požádání jsem schopen doložit. Pan „fotograf“ se vyjádřil, že se jedná o odlesk. Pouhým zvětšením i slepý pozná, že o odlesk nejde,ale o vadu.
Rozhodně nedoporučuji

před 3748 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Byla jsem u p. Erika Cooka (Jaromíra Kuchaře) na focení v jeho ateliéru na Praze 6 a něco tak příšerného už nechci nikdy zažít. Je to arogantní, nesympatický, namyšlený člověk, který místo aby profesionálním přístupem zklidnil a pomohl, naopak ještě víc znervozní a znepříjemní celé focení. Má několik naučených póz, do kterých instaluje všechny bez ohledu, zda se to pro konkrétní případ vůbec hodí a vyhovuje. Jeho slečna vizážistka z vás udělá nepřirozenou masku a místo „vylepšení“ jsou na fotkách nedostatky, které ve skutečnosti vůbec nemáte (i po retuši). Rozhodně nedoporučuji.

před 3844 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucí :D

To je mi líto. U pana fotografa jsem byla v létě a mám skvělé fotky! Takové mi někdo neudělal a to že fotografy střídám. Pan Cook mi udělal profi fotografie. Pomoc jsem nepotřebovala, uvolněnost v takovém prostředí s takovým příjemným fotografem byla samozdřejmost. Jeho pozy… no pokaždé jiná. Líbilo se i příteli a to že se byl fotit poprvé v životě. Moc jsme si to užili i s bráchou (7 let) fotky po retuši mi visí na zdi a už je nesundám. maximálně až se půjdu nechat přefotit. Vážně bych ho doporučila nemám co vytknout až na jeho vizážistku která chvilkama byla strašně protivná… Jinak vážně SUPER!

před 3777 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucí :D

A tu fotografii na profilu mi taky udělal on.. vážně super!

před 3777 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucí :D

A tu fotografii na profilu mi taky udělal on.. vážně super!

před 3777 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek