Kaxx

Fotoaparát s největším počtem megapixlů?

jak se jmenuje fotoaparát s nějvětším počtem megapixlů? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
mosoj

Nesmyslná honba za megapixely již polevila.
Přesto se u některých zrcadlovek pohybuje rozlišení kolem 25 Mpx.

Canon 5D Mark – 21,1 Mpx
Nikon D3S – 24,5 Mpx
Sony A 77 – 24,3 Mpx

Z takových těch obyčejnějších
Samsung NX 200 – 21,6 Mpx

Další odpovědi
bolak

Myslíš co je u nás k prodeji?

Já viděl nejvíc 18,3 > Panasonic Lumix DMC-GH2

Slezan

Největší rozlišení dokáže podat třední formát díky velkému snímači. Např. Hasselblad H4D-6O má rozlišení 60,1 megapixelu

lukas.zmizik

u full frame zrcadlovky je hezke mit 20 MPix a vice… u kompaktniho fotoaparatu je vsechno nad 10 MPix jen ozdoba a zbytecnost…

ovsem nejvyssi vykon nabizi stredoformatove zrcadlovky, diky velikosti cipu, nebo tak zvane digitalni steny – phase one – coz je doplnek, ktery z klasicke stredoformatove zrcadlovky udela digitalni…