Fotky na DVD a prohlížení

Dostal jsem fotky uložené na DVD ale nemohu je otevřít v přehrávači ani v počítači nainstaloval jsem VLC tento program je přehraje ale fotky běží velkou rychlostí nejdou jednotlivě prohlédnout vše se načítá rychle a tak mám dotaz zda je možnost toto prohlížení nastavit po jednotlivém obrázku předem děkuji

Odpovědi
mosoj

Pokud to jsou jednotlivé fotky ve formátu jpg neměl by být problém.
Vy jste ale zřejmě dostal video složené z fotek.
Zkuste v Movie Maker. Bude ale záležet v jakém programu to video bylo složeno.