Avatar uživatele
MirKop

Fotíte si SELFIE ?

Já se párkrát pokusím o hezkou fotku přes přední web kameru telefonu ale jinak nic moc..... A co vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? bolak, gagaga, marci1, zzzlatokopka před 3314 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Jasně že fotím:-DD Podezřívám prodejce mého mobilu, že mi tam dal nějakou vadnou čočku do foťáku, nevěřím, že ve skutečnosti vypadám tak blbě:-DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

poslednú selfie mám z roku 1970, keď som pod stromček dostal flexaret.

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nevím co je selfie, ale co je autoportrét vím .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Ne…
Natolik umím fotit, abych věděl, že ta fotka nebude ´nic moc´…
A – ne – nemusím se vidět ´fšade´…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne, jednou jsem to zkusila ( byli jsme tři ) a nepoznala jsem potom ani jednoho. Vyboulené oči, hlavu jak ze včelího úlu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

selfí jo, ale jen genitálie, fotit si sám sebe celýho, to mi připadá trapný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Miluji selfie. Při každém selfíčku cítím příjemné mravenčení v podbřišku. Je to moc vzrušující.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Ze všeho nejhorší jsou selfie, tyhle potvory vám vlezou úplně všude. A strašně rychle se množí. Zrovna včera jsem vyfotil dvě, jednu jsem chytil na škvarek a druhou na vařený brambor. Mám na ně takové zařízení, jestli vás to zajímá, já vám ho ukážu, Jmenuje se Samsung ST-30.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

…pak to posílám do různejch lékařskejch poraden, a ptám se těch mladejch sestřiček co tam odpovídaj, jestli je to v pořádku, jestli to má správnej tvar a tak..

před 3299 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek