Fotíte si jídlo, které je vám předloženo v restauraci ?!

Doplňuji:
Já, pokud mám foťák sebou, fotím objednaná jídla abych mohl porovnávat. Na snímku je čtvrt kilový halibut v přepočtu za 75 korun.

http://img12.raj­ce.idnes.cz/d1202/6/­6885/6885105_8a563bb25b9­01b56092a77136b19bbe4/i­mages/balt_016­.jpg?ver=2

Nejlepší odpověď
bolak

Nefotím, ale je to zajímavej nápad. Možná by bylo dobrý, jestli existujou na internetu nějaký stránky zabývající se restauracema, kde by strávníci psali recenze, tam postovat i obrázky jednotlivejch pokrmů, aby bylo vidět ty rozdíly kde jak a co servírujou na talíře.

Ona spousta restaurací má www stránky i s fotogaleriema, ale ty jídla pak často vypadaj na stole úplně jinak než na obrázku…

Další odpovědi
Alesh

To já docela jo, zkrátka člověk je někde na výletě, pak si dojde někam na jídlo a dá si něco zajímavého, tak proč si to nevyfotit? 😉 Řízek s bramborem, ale nefotím, pouze jen zajímavé výtvory.

suaeda

Jídlo si fotím jen vyjimečně. Většinou, když jsem na dovolené někde v daleké cizině. A pokud dostanu něco exotického na stůl tak neodolám a vyfotím. Je to součást vzpomínky na dovolenou.

mosoj

Nefotím si ani svůj ksicht. Jinak ale fotím hodně.

Rocker

Nikdy mě to nenapadlo,proč bych to dělal?

Carol*inka

Já jo :D je to divné,ale prostě se chci dobrůtkama „pochlubit“ :D

Drap

Fotím cokoli, ale jídlo v restauraci ? Netuším k čemu by mi to bylo dobré. Fotografie chuť nezachytí

arygnoc

toto vám snáď podali v nejakom bufete a nie v reštaurácii.

telefónom nefotím, foťák stále so sebou nemám a fotiť jedlo nemám dôvod.

badisko

no fuuuuuuj cim se to stravujes ?… K tve otazce nefotim ..ani mobilem ani fotakem ani si ho kolkrat nechi pamatovat …

HouseParty

Třeba fotky jídla na instagram? :) Dokonce pro to existují i různé tagy :)

bolak

http://www.ne­jezto.cz/

anonym

badisko, já se ti ani nedivím, když si nechceš jídlo fotit a dokonce i pamatovat. Jo Amerika není Evropa!