Avatar uživatele
anonym

Fotíte si jídlo, které je vám předloženo v restauraci ?!

Doplňuji:
Já, pokud mám foťák sebou, fotím objednaná jídla abych mohl porovnávat. Na snímku je čtvrt kilový halibut v přepočtu za 75 korun.

http://img12.raj­ce.idnes.cz/d1202/6/­6885/6885105_8a563bb25b9­01b56092a77136b19bbe4/i­mages/balt_016­.jpg?ver=2

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Alesh, Drap, suaeda, bolak, Poklička, zjentek, gagaga, Inspektor před 3755 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nefotím, ale je to zajímavej nápad. Možná by bylo dobrý, jestli existujou na internetu nějaký stránky zabývající se restauracema, kde by strávníci psali recenze, tam postovat i obrázky jednotlivejch pokrmů, aby bylo vidět ty rozdíly kde jak a co servírujou na talíře.

Ona spousta restaurací má www stránky i s fotogaleriema, ale ty jídla pak často vypadaj na stole úplně jinak než na obrázku…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

To já docela jo, zkrátka člověk je někde na výletě, pak si dojde někam na jídlo a dá si něco zajímavého, tak proč si to nevyfotit? 😉 Řízek s bramborem, ale nefotím, pouze jen zajímavé výtvory.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Jídlo si fotím jen vyjimečně. Většinou, když jsem na dovolené někde v daleké cizině. A pokud dostanu něco exotického na stůl tak neodolám a vyfotím. Je to součást vzpomínky na dovolenou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nefotím si ani svůj ksicht. Jinak ale fotím hodně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nikdy mě to nenapadlo,proč bych to dělal?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Carol*inka

Já jo :D je to divné,ale prostě se chci dobrůtkama „pochlubit“ :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Fotím cokoli, ale jídlo v restauraci ? Netuším k čemu by mi to bylo dobré. Fotografie chuť nezachytí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

toto vám snáď podali v nejakom bufete a nie v reštaurácii.

telefónom nefotím, foťák stále so sebou nemám a fotiť jedlo nemám dôvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

no fuuuuuuj cim se to stravujes ?… K tve otazce nefotim ..ani mobilem ani fotakem ani si ho kolkrat nechi pamatovat …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HouseParty

Třeba fotky jídla na instagram? :) Dokonce pro to existují i různé tagy :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

http://www.ne­jezto.cz/

před 3755 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

badisko, já se ti ani nedivím, když si nechceš jídlo fotit a dokonce i pamatovat. Jo Amerika není Evropa!

před 3755 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek