Mili @

Fotíte rádi?? A co?

Doplňuji:
Taky jsem totiž do focení ujetá!!!!
😁

Nejlepší odpověď
BEAES

Cokoli co se mi líbí, děti, zvířata, západ slunce, rodinné akce.

Další odpovědi
anonym

svoje děti,chci mít památku dřív než mi vyrostou a utečou k jiné lepší paní,jinak i přírodu,vše co mi padne do oka

hanulka11

já fotím stále a všechno, jídlo, květiny, zahrádku, přírodu, své milé a blízké , prostě vše východ slunce, západ slunce ...... mám tolik fotek ještěže je mohu mít v počítači, protože fotky by stály tolik peněz,že by mi už na nic jiného nezbyly peníze –jsem prostě fotografický úchyl

Miroslavst

Všecko co se dá.

dagry

Fotím moc ráda. Hlavně přírodu a svého psa. Samozřejmě jsem začínala se synáčkem, když se mi narodil. Jejda to bylo fotek a fotek. Ale různé krásné přírodní úkazy ty mě braly vždycky.

Terryle

Krajiny, makra (hlavně kytky), architekturu a umění, technické památky, slunce a letadla. Naopak ukrutně nerada fotím lidi (cizí a v zajímavých situacích – aranžované fotky blízkých jsou o ničem). Hlavní důvod, proč fotím jen ze zájmu a ne profesionálně.