kosaaaak

Fotbalista s brýlemi

Jak to bylo dřív, když fotbalista špatně viděl a nebyly ještě kontaktní kvalitní čočky? Pamatujete že by někdo hrál zápas za reprezentaci třeba s brýlemi? Já si krom Davidse, na žádného takového nemůžu vzpomenout.

Nejlepší odpověď
tom004

Kontaktní čočky sice nebyli,ale také bylo mnohem méně mladých lidí,kteří by brýle potřebovali.Ti,co je přece jenom potřebovali,je snadno na zápas odložili.Většinou měli brýle na dálku,do jedné dioptrie,nebo pouze na čtení.

Další odpovědi
led

Aj keď fotbalista nevidel na písmenká, alebo nevidel úplne ostro bránku, pokiaľ rozoznal rýchlo pohybujúcu sa loptu, videl na brankára a hráčov, počul píšťalku a mal fyzickú kondíciu, nič mu nebránilo v hre.
Nemusíte vidieť beľmo v očiach súpera, aby ste trafili do bránky.
PS.
netýka sa to len fotbalu.