Miroslavst

Fotbal přišel o legendu, víte o koho se jedná?

Dnes je tomu 9 let, co nás opustil český a rakouský fotbalový reprezentant. Víte o koho se jedná?

Nejlepší odpověď
anonym

Bican (25. září 1913 – 12. prosince 2001) byl slavný česko-rakouský fotbalista, trenér a podle některých nejlepší hráč, který kdy hrál českou nejvyšší soutěž. Vstřelil 644 ligových branek a je členem klubu ligových kanonýrů (držitel odznaku číslo 1). Většinu své kariéry působil ve Slavii Praha.

Zdroj: internet