dudu

fotbal a někteří fondové

Koukal jsem v televizi na řádění fotbalových chuligánů. Jsem starší a spíše klidná osoba a jejich chování nějak nechápu. Co je to vlastně za lidi, odkud se berou a jaké komplexy si svým fanděním ventilují. Jak se coby jedinci projevují v civilním životě, také zde jako dobytek?

Nejlepší odpověď
anonym

Jim o sport vůbec nejde.Už to mají tak „vymakaný“,že po různých přísných protiopatřeních,aby se ta zvířata(omluva zvěři)
nemohla servat na stadionu-scházejí se po dohodě někde a někdy,ty dva fešácké týmy a tam se masakrují.Viděl jsem to.Na videu.Odkud se berou?Ze stejného kanálu,jako neonacisti.Vylízané palice jsou proti nim uhlazení intelektuálové.

Další odpovědi
ten který je

Jsou to primitivové které akorád zajímá ožrat se někoho zmlátit a zda vyhráli jedna nula nebo dva jedna.