Voldemord

Jaký fotoaparát zvolit když bych chtěl aby měl min. 16 mpix a byl do 5 000 Kč?

Jaký fotoaparát zvolit když bych chtěl aby měl min. 16 mpix a byl do 5 000 Kč ?Nejlépe zrcadlovka
Doplňuji:
Tím pádem jsem o něco zkušenější než vy…Co trřeba canon povershot sx500…

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nejlevnější 16 Mpx zrcadlovka stojí bez objektivu okolo 14 000 Kč.
Doplňuji:
Oprava, nejlevnější je Nikon D5100 za 10 000 Kč (bez objektivu).

Další odpovědi
anonym

„canon povershot sx500“ není zrcadlo…
;-D
Mno – spíše, než aby ses ´fixoval´ na počet pixelů si zhodnoť, k čemu foťák chceš používat a podle toho si pak vybral – pixely nejsou tím nejdůležitějším…
Pokud je to ovšem jediný parametr, který ti při hodnocení něco ´říká´, kup si nějaký kompakt (s malým, ´vysokopixlovým´ čipem) – možností zrcadlovky nebudeš schopen využít.
😉

Emefej

Zkušenější než my určitě nejsi, jinak by jsi věděl, že Canon PowerShit není zrcadlovka. Za 5000 žádnou se 16Mpx stejně neseženeš.

Lamalam

Voldemort > ujasni si, co vlastně chceš. Ptáš se na zrcadlovku, ale v doplnění uvádíš Canon PowerShot, což zrcadlovka rozhodně není. Nejlevnější DSLR je skutečně D5100.