japajaja

Fota v PC nejsou v plné velikosti celé obrazovky

Nejlepší odpověď
mosoj

Foto musí mít v pixelech alespoň takovou velikost jakou má obrazovka rozlišení. Pokud má menší zobrazuje se v poměru 1:1 ( zobrazovač v tomto případě neinterpoluje) obrázek je tedy menší než je obrazovka. Dále také záleží na jak veliké ploše zobrazuje váš zobrazovač obrázků.
Pokud bude obrázek v pixelech větší než zobrazovač, zobrazovač bude interpolovat( přečpočítávat) a zmenší obrázek na velikost obrazovky ( zobrazovače)!!