hanculka

formát videa

Nevíte kde bych sehnala video ve formátu .mtv . Na mojí mp4 to přehrává jenom tenhle formát a já nikde žádný takový videoklip,… nemůžu sehnat.

Nejlepší odpověď
Bedy

Hmm, to jsou ty levné MP4 přehrávače…
K MP4 by mělo být CD s ovladači a měl by tam být i nějaký ten konverter. Pokud CD nemáte nebo tam konverter není (většinou to je MP3/4 Player utilities)

Něco jsem našel, ale nezaručuji správnou funkčnost: http://video.sof­tware-phile.com/dow­nloads/MTV-Converter.exe Po rozbalení spusťte setup.exe