Formát Faktory nastavení

potřebuji poradit jak v tomto convertoru nastavit a převést stažené video aby šlo přehrát v přehrávači který přehraje (XviD)co odkliknout AVI nebo MPG a další předem dík

Nejlepší odpověď
www

Žádný problém, vždy je potřeba vycházet z toho, co umí přehrávač, ve kterém to má hrát a podle toho nastavit ve FF výsledný formát.
Vše ostatní FF zvládne 😉

Další odpovědi
Alesh

Podle mě bude fungovat obojí, chce to vyzkoušet. Prioritně bych tam prdnul to avi, někde u nastavení toho avi bude vidět i jeho kodek.
Nejlepší metoda, něco stáhnout a vyzkoušet, každý DVD přehrávač podporuje trochu jiné kodeky, záleží na výrobci a jeho stáří a vzhledem k tomuto „guláši“ je nejlepší, jak píšu výše, vyzkoušet to třeba na nějakém kratším videu, vypálit ho na přepisovatelný disk nebo hold obětovat jedno CD/DVD a je vyřešeno. 😉

led

Na ľavej strane si nastavíde do akého formátu chcete konverziu
Objaví sa nové okno-stlačíte výstupné parametre, otvorí sa tabuľka-tu si nastavíte výstupné parametre a potvrdíte OK.
Pridáte súbory na konverziu, potvrdíte a kliknite na ŠTART