Format factory

v programu format factory jsem si chtěla upravit rozlišení obrazu,všechno jsem zadala,proběhlo to v pořádku. když jsem ten nový soubor otevřela ve vlastnostech byly dobře zadané rozměry ale film stále ve stejném rozměru jako dřív. Nevíte kde jsem udělala chybu?

Nejlepší odpověď
www

Je potřeba nastavit při ukládání také celkový formát videa

Další odpovědi
RomanP

Stáhněte si příručku
http://www.ha­jany.com/clan­ky/navody_-tipy_-zkusenosti/format-factory-program-zdarma-a-prirucka_-jak-prevadet-hudbu-a-filmy_.html

3l

Moc rozumná z toho nejsem, netušim kde jsem mohla udělat chybu..