josefosmy

Ford Mondeo, blinkry KO

Zdravim všechny, kamarádovi na Mondeu 1,8 Tdi combi 1996 přestali fungovat blinkry i výstražný. Myslím si, že by to měl dělat přerušovač, ale nevím kde ho hledat a jak vypadá?? Možná to bude vypadat jako relátko, ale jak ho poznat?? Prosím, kdo má zkušenosti ať dá vědět, nejlépe majitel stejného Mondea. Díky

Odpovědi
anonym

http://manualy­.karnet.sk/de?star­t=187

Hlada

Je ve sloupku volantu. Vypadá jako obyčejné relé, elektroniku přepínání má uvnitř, kryt se dá sundat.