annas

Fór na tento den…Jak se budou chovat u nás mimozemšťané?

Na louce přistálo UFO a vystoupili z něho dva mimozemšťané. Vidí strakaté zvíře. Podívají se do příručky a čtou: Kráva pije vodu, dává mléko. Vzali ji k potoku a jeden jí strčil hlavu do vody, druhý nastavil vzadu misku. Po chvíli krávě vypadl od ocasu lívanec rovnou do misky. Na to první mimozemšťan: „Zvedni jí hlavu výš, zatím bere ze dna bahno.“

Odpovědi
anonym

Takto by se asi nechovali. Pokud by měli povědomí o tom, co už vyzkoumali výzkumnící před nimi, snažili by se vyzkoumat něco navíc.