Fanatik

Football Manager 2013

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, podle systémovým požadavků by mi hra měla jít až na jednu věc. Je požadována grafická karta s 128MB RAM, ale já mám jen 64MB. Myslíte že by s tím mohl být problém?
Jinak podle indexu mám herní grafiku 6,1
Děkuji za odpověď
Doplňuji:
Ta grafická karta je Intel HD Graphics 3000, notebook kupovaný před týdnem. V obchodech je krátkou dobu

Nejlepší odpověď
Reuef

Tvoje grafika je integrovana v procesoru a tim padem ma sdilenou operacni pamet tudiz si neco ukousne z normalni RAMky…vice si o ni precti v odkazu nize
Doplňuji:
z toho vyplyva ze ma urcite vic jak tebou zminovane 64MB a ta hra ti na tom pobezi bez problemu

Zdroj: http://notebo­ok.cz/clanky/techno­logie/2011/in­tel-hd-graphics-3000

Další odpovědi
Bedy

No pokud je to „lepší“ 64MB, tak by to chodit mohlo. Pokud ne, tak hra se bude sekat nebo bude taková příliš ostrá a některé efekty nebudou zobrazeny. A nebo hra nepojede vůbec.

BANAN93

FOOTBALL MANAGER je jen textovka ne ???? to snad dá – testni to – počítač ti nevybuchne
Doplňuji:
asi si to pleteš je blbost aby měl novej notebook 64MB grafiku – asi si to pleteš s 64 bitovým systémem
Jestli má 64MB grafiku tak si jedinej na světě kdo si ho koupil :D