Avatar uživatele
spanysek

fondue,zkušenosti?

DObrý večer, má někdo zkušenosti s těmito fondue nádobami? http://eshop.tes­coma.cz/stolo­vani/fondue/
Chci to koupi mamce k narozkám, ale nevím zda by to využila. Vyplatí se mi to koupit? Má to nějaký negativa? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, briketka10 před 4287 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Fondue – dobrý. Ale jestli ho maminka využije, to musíte vědět vy.
Je to spíš o pěkném posezení při večeři.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

jako dárek k narozeninám mi to přijde dost drahé a nevím jestli by to mamka využila, raději bych koupila výbornou pánev tu bude používat jistě častěji než Fondue :)

říkám to jen proto, aby to mamince neleželo někde ve skříni..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dlouhá léta jsem si fondue chtěla pořídit. Potom jsem nějak přišla na to, že bych asi nenašla dostatečné využití pro něco takového. Pro posezení ve dvou je něco takového zbytečnost. Ne každou návštěvu můžete na fondue pozvat, aby to hosté nepovažovali za nemístnou okázalost. To spíš snesou buřty nad ohněm.
Souhlasím s briketkou, že je to sice dárek krásný, ale nemusíte se mamince trefit do jejích představ.
Víte, asi bych v tomto případě porušila potřebu momentu překvapení u dárků a raději se zeptala. Tohle není záležitost za pár korun. Maminka neví, kterou soupravu máte vyhlédnutou, takže překvapená bude určitě i tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jestli maminka fondue ráda a po tomto přístroji touží, tak ano. Ale jestli se o něm nikdy ani nezmínila a ty chceš jen nějaké překvápko, garantuji ti, že to jednou prubne, pak se to zase zapakuje do krabice a bude to trůnit ve skříni.
S mužem si rádi právě ve dvou – v altánu na chatě, nebo i doma na balkóně – fondue děláme (hlavně sýrové, s kousky opečeného pain pallaisse s olivami – mňamka!), je to romantika, hezky se u toho povídá, popíjí, zapálíš si svíčky, pustíš muziku…paráda! 🙂
Jestli maminka je podobného ražení, klidně do toho jdi, pak to ocení. 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
lukyLuky

boužel ;http://eshop­.tescoma.cz nedoporučujeme zepter doporučujeme

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek