izie999

Folie na notebook

Slyšela jsem o folii na displey notebooku,ale někdo mi řikal,že nic takového neexistuje.Co myslite vy?Existuje něco takového?a co si myslite o folii na přední kryt notebooku?používáte jí?nezanechává lepidlo?nebo si myslíte že je to zbytečnost?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak nevím jestli existuje, ale u NB je to zbytečné, jelikož nevyzařuje tolik světla jako normální monitor. Jedině k čemu by to bylo dobré, je aby nedošlo k poškrábání, ale to si myslím jen těžko.
Co se týče lepidla, tak na obdobných fóliích není lepidlo, ale drží pouze přilnavostí materiálu. Něco na způsob vánočních a velikonočních dekorací na okno.