♥♥♥

Folie na mobil, zkuste poradit. :)

Ahoj,
vím, že to asi nejde, ale za zeptání nic nedám, tekže se stejnak zeptám (ikdyž tuším, že napíšete ať si koupím novou folii nebo, že to nejde):
Chtěla bych se Vás zeptat na to jestli jde nějak vyčistit folii na displej, na kterou se nalepil prach a tím pádem dělá docela hodně bublin, když jí nalepím na displej. Myslíte, že to jde nějak vyčistit?? Nebo bublinky časem slehnou?? Díky za Vaše odpovědi.

Odpovědi
martinecek20

Mno,nevím jak to myslíte ale v různých baleních na folii je i uhlazovatko bublin se zbavite jen tak ze je uhladite… a nebo se mrknete tady:http://www.zi­ve.cz/poradna/pod-folii-se-tvori-bublinky/sc-20-cq-465549/default­.aspx?consultan­swers=1