Fobie z pavouků

Chtela jsem se zeptat jak jsm mam zbavit fobie z pavouku?stitim se i toho nejmensiho.nevim co stim mam delat.poradite mi?dekuji

Nejlepší odpověď
LuciJe

Zkuste terapii, profesionál bude vědět, jak si s Vaším strachem poradit.

Další odpovědi
mapaf

Mohla bys třeba skusit na ně změnit pohled, myslet na ně v dobrém ,jak sou v přírodě užiteční a jak ja vlastně máš ráda

nejsem žádný odborník ,tohle mě jen tak napadlo, nemyslim si ale že to výrazně pomůže