hornik.

Flobertka a výkon;

Mám dotaz kvůli mezeře mezi bubínkem a hlavní. Někde na fotografiích není vidět žádná mezera a někde je vidět že tam je. Proč tam jsou ty distance?
http://img.na­dapenny.com/t20/112­23/nadap172152743­830237.jpg
Doplňuji:
congyra, a na co je mě tvoje otázka? Ptám se na věci které neznám. Jsi třeba všeobecně znalý, ale ne odborník, na Odpovědi se chodíš bavit? Jakou otázku sem mohu vložit abych nemusel hledat plevel?

Nejlepší odpověď
led

Medzera medzi bubienkom a telesom zbrane je kvôli bezpečnému otáčaniu bubienka okolo osi.Šírka medzery je závislá od spôsobu pohybu bubienka.

Další odpovědi
anonym

Jakou otázku sem můžeš vložit?
Jasnou a srozumitelně formulovanou, aby neporušovala platné zákony a splňovala závazné podmínky kodexu, k čemuž jsi se zavázal, když ses v únoru zaregistroval.
Nic z toho jsi nesplnil, tak se zklidni a koukej si přečíst kodex a zeptej se doma co je to slušnost.

arygnoc

a na co je vam zbran?

hornik.

Mlčeti zlato.

led

Ak som dobre pozerala čas doplnenia vašej otázky a pripomienky Dr.Axla, je úplne jasné, že mal výhrady a s nimi aj ja súhlasím, voči spotvoreniu mena uživateľa arygnoca. Základy slušnosti by ste mohli dodržovať.
Ja som síce odpovedala na vašu technickú nevedomosť, ale tiež sa pýtam: načo vám je zbraň, ak nepoznáte ani základné minimum o konštrukcii zbrane? To je najkratšia cesta k problémom.