LEONEK

Fleška-když strčím do PC flešku a kliknu na tento počítač fleška se mi najednou vůbec neukáže PROČ???

Nejlepší odpověď
quentos

to se stává běžně, nejčastěji poškozenými kontakty. Zkuste ji vyndat a zase zandat, někdy se to nechává několikrát ukecávat, než to naběhne.
Někdy má PC otvorů pro flešku víc a v jednom to nejede vůbec, zatímco v jiném ano, takže případně bych to zkusil vrazit do jiného otvoru ;{)>

Další odpovědi
Michal Kole

Asi nějaký „zaseklý“ USB port, restart, aby se uvolnili cache.

hanulka11

Stalo se mi to včera- hledala jsem fotky, které jsem měla uložené na flešce a fleška se neukazovala . Ráno když jsem pc zapnula objevila se – takže restartujte a snad to pomůže