NellyP

Flaška a kostky s kamarady

Ahoj nedavno jsem zacala chodit ven s par kamamradama a zitra mame hrat flasku a nebo hru s kostkama (jde o to davat si pusu) a ja tam jeste ty kluky moc neznam a nevim jak se mam vymluvit ze nechci hrat. Dekuju

Nejlepší odpověď
Questman

Nechoď tam

Další odpovědi
marci1

Buď velmi opatrná. Pokud se s nimi příliš neznáš a máš pochybnosti, řekni, že hrát nechceš. Dělej to, co chceš sama, nenechávej sebou manipulovat.

iceT

Na co výmluva,přece nebudeš dělat něco co nechceš,takže stačí říct nechci hrát,popřípadě s nima nechodit zítra ven.