Weroniq

Flashové hry na FB se strašně sekají

co má vliv na plynulost flashových her krom aktuálního adobe flash playeru? zkoušela jsem různé prohlížeče a sekají se mi už i hry, které se dřív nesekaly nebo ne tolik :/ tak co to brzdí a co s tím jde udělat?

Odpovědi
DaiWoman

Milá Weroniq!

Zkus Adobe Flash player přeinstalovat nebo se zeptej nějakého odborníka nebo v počítačové opravně!

Držím palce!!!!

anonym

pokud nemáte ještě win95, 250MB RAM, tak je na 99,9% problém u FB, také se mi zde sekají či vůbec nejdou spustit v posledních dnech hry a to mám rok starý NB