helcaify1

Flashka se nechce načíst

Mám 64GB flashku. Celou dobu jela ale dnes se nenačetla ani na not'asu a ani na pc. Flashka se vždy správně vysunula. Jaká může být příčina? Lze to nějak opravit nebo ji mám rovnou hodit do koše? Flashka již není v záruce.

Odpovědi

To se stává, mě se to bezdůvodně stalo taky. Protože jsem tam měla cenná data, tak jsem je chtěla zachránit. Zadejte do vyhledávače „záchrana dat“ – je to ale celkem drahá záležitost. Pak jsme si raději pořídili síťový disk.

huer159

skus to dát do jiného portu USB vzadu na PC nebo pokud to nejde vzadu tak vpředu: zasuň flashku a dej start-počítač-tam by mělo být jméno tvé flashky pokud ne tak tu flashku dej do opravy protože to je tou flashkou:)doufám že jsem pomohl:)