Vasilcz

FL Studio a zmena hlasu

Zdravim … dá se ve FL Studiu nejak generovat, nebo proste nejak vytvorit, upravit hlas? … slysel sem neco o text to speech, ze staci napsat text a neco se namluvi, ale nemuzu to najit … jinak diky moc predem ;)

Odpovědi
GangstaHelper

Ten text to speech najdete ve Windows XP (i ve starším Win2000, zde ale neposlouží k tomu, co chcete).

V ovládacích panelech si otevřete něco jako „nastavení programu Speech“. V panelu uvidíte řádek na otestování nastavení. Stačí přepsat už napsaný text a kliknout na tlačítko.

Bohužel je to dělané na angličtinu, takhže tho budhe chist thak throchu anghlickhy.

Ve Win Vista to je asi taky, ale nemám páru, kde a jak se to jmenuje.

romik01

Dobrý den.Zkuste toto zde by měla být i čeština http://www.od­dcast.com/home/de­mos/tts/tts_e­xample.php?si­tepal.Řekne cokoli co napíšete v různých jazycích.Jinak jsou programy ,které mění váš hlas přímo,když mluvíte atd.