Avatar uživatele
verunka483

Fixní rovnátka

Když budu mít fixní rovnátka, zkazí se mi pak zuby? Rodiče říkají že jo, prý že zežloutnou a tak… Vím že se to s nimi pak špatně čistí, ale šla bych do toho… Navíc se mi to líbí. Budu pak mít žlutší zuby ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4458 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
justjoke

Říká se, že tam potom budeš mít trošku skvrny od toho lepidla. Pod rovnátky zuby moc vidět nejsou. Čistí se o dost hůře a možná i trochu zežloutnou, ale po sundání rovnátek se to dá vrátit do původního stavu. Pokud rovnátka potřebuješ, neváhala bych.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
maza75

Není pravda, že budeš mít nějaké fleky na zubech. Pokud nosíš fixní rovnátka, musíš úzkostlivě dodržovat hygienu (tzn. po každém jídle čistit). Pokud budeš používat vhodné kartáčky bude vše OK. Věř mi, že výsledek pak stojí za to.

Zdroj: http://www.vse-fixnirovnatka­.estranky.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kubimi

Je třeba pečlivě dodržovat zubní hygienu – po KAŽDÉM jídle si čistit zuby, ideální jsou tzv. jednosvazkové kartáčky. Drobné různobarevné pigmenty se po sundání rovnátek do pár měsíců srovnají.

Zdroj: www.ortodont.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michaela926

Pokud rovnátka opravdu potřebuješ, tak bych neváhala. Ohledně starostí se zežloutnutí, možné to je, zuby jsou během nasazených rovnátek částečně schované. Nicméně, také je potřeba důkladně čistit zuby během nošení, pak se stav zubů tolik nezhorší. www.altisgroup.cz

před 2624 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek