Maggie.b

Fixa, která se nevypere?

Dobrý den, existuje nejaka fixa, ktera se nesmyje po vyprani z textu, ktere jsou na dresech?Vybledne textilni fixa po vyprani z latky (jak z pisma nebo jen z latky)?

Odpovědi
Drap

Někdy částečně i fixa na textil po vyprání vybledne. Potom nápis znovu obtáhneš. Ale vydrží poměrně hodně. Záleží také na složení materiálu.

anonym

Vyber si třeba z těchto – http://www.koh-i-noor.cz/katego­rie/popisovace-vlaknove-nevypratelne-na-textil

anonym

Určitě skupina Vypsaná fixa. Tu nevypereš.

horke-kakao

mám doma fixy na textil centropen textile marker… koupila jsem balení asi po 5ti barvách a nemusí se ani žehlit. nakreslila jsem si obrázky všude možně, nejlíp se kreslí na bílou bavlnu a neblednou mi.