Michal Kole

Firmy nad 25 zaměstnanclů mají povinnost mít minminálně 4% zdravotně postižených, proč jsou tak drzé že si vybírají

koho laskavě zaměstnají ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Protože mají z čeho vybírat.
Třeba u nás v práci se na každé výběrko přihlásí minimálně 150 uchazečů, takže nějak toho jednoho na danou pozici zvolit musí.

Další odpovědi
autacek

Vybírají si proto, protože poptávanou práci musí zaplatit. Ty si přece taky v obchodě, z otlučeného ovoce ve slevě, vybíráš to v lepším stavu, ne ?

honza19hk

Nic proti ale ve všech firmách nemůžou dělat zravotně postižení.Jsou prostě zaměstnání které nezvládnou. Od toho také berou důchod. Tak nevím proč by firma měla nabírat takové lidi když ví,že to není práce vhodná pro ně.
Ne všude jsou jen kancelářský krysy.

Hlada

Protože zákazníci jsou tak drzí, bezcitní a nezodpovědní, že je procento zdravotně postižených zaměstnanců ve výrobě nezajímá.