Firma Novák dveře s.r.o. mne prodala dveře majitel nemá trvalé bydliště a jsou na něj vedené exekuce jak postupovat?

Jak je možné postupovat ,když jsem po zakoupení dveří zjistila,že majitel firmy má bydliště hlášeno na obecním úřadě Husova 5,je vedeno na něj několik exekucí?Jedná se o firmu dveře Novák z Brna

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A máš s těma dveřma nějaký problém???
Nebo "jak postupovat" v čem - chceš poradit???
:-O

Mimochodem - proč si důvěryhodnost firmy prověřuješ až po uzavření smlouvy - zaplacení???

Další odpovědi:

Stříbrný

Co je s těmi dveřmi?

Stříbrný

Pokud jsi dvere kupovala pres Internet nebo po telefonu (spravne receno prostredky komunikace na dalku), muzes od smlouvy odstoupit do dvou tydnu.

Jinak jestli jsou v poradku, nasad je a uzivej si je. Jestli nejsou, reklamace v sidle nebo kterekoli provozovne prodejce, pripadne v urcenem servisu, podle toho, co mas bliz.

Exekuce na "majitele firmy" ani neexistence jeho bydliste neni prekazkou podnikani nebo prodavani, protoze ty nekupujes od Novaka, ale od firmy. A v pripade ukonceni podnikani musi podnikatel nahlasit zivnostenskemu uradu, kde se budou resit pohledavky nebo reklamace.

Stříbrný

To nevíš, že "S.r.o." je pro podvodníky to nejlepší, co jim náš právní řád vůbec může poskytnout?
Jak už uvádí sepadouch, ty nekupuješ od Nováka, ale od firmy, a u s.r.o. se dá exekutovat jen majetek firmy (tak maximálně lednička nebo kávovar) a ne jeho soukromý majetek. Na jeho vilu, konto a Porsche se nikdy nedostaneš :DDD

Zlatý

A dveře - máš ?

Diskuze k otázce

janas.d

Dveře mám,ale certifikát ne a zjistila jsem že zde pán nemá servis a je z daleka.Přemýšlím o vrácení peněz jelikož se cítím být obelhaná

Zlatý

gecco

Tvé pocity nejsou až tak podstatné - podstatné je znění kupní smlouvy. Pokud na svých pocitech ´trváš´, navštiv s kupní smlouvou právníka - obecně (bez znalosti smlouvy) ti nikdo nemůže poradit.

A jinak doufej, že dveře budou fungovat tak, jak mají a nebudeš servis potřebovat (já si případné seřízení apod. - 1-2x ´za život´, dělám sám, není to až takový problém) a k reklamaci nebudeš mít důvod.
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.