pyltom21

Poradíte pro srovnání firmu v Praze, která vyrábí a pokládá dřevěné podlahy?

Dobrý den, potřebuji položit a vybrat dřevěnou podlahu. Vinylovou nechci, nepřemlouvejte mě a nerozvádějte sem diskusi vinyl vs dřevo, jako se mi to stava velmi casto v jinych forech. Momentalne mam udelany rozpočet od www.yesfloor.cz a hledam dalsi na porovnani. Diky

Odpovědi
Hans51

Poptejte se jinde, strejda Google jistě rád poradí kde 😉

anonym

my borci, si takové věci jako je pokládka podlahy, děláme sami 🙂

gecco

Proboha – tahle ´nenápadná´ reklama na „yesněco“ je tak stupidní, až to bučí…
😛
Máš pravdu – k vinylu tě přemlpouvat určitě nebudu, dřevo je dřevo – ale když chceš dřevo, pořiď si dřevo a ne ´yesdřevo´ za cenu masivu…
😛