iceT

Firewall – mají notebooky možnost

nastavení nebo zrušení ručně?Jak a kde?
Jaký mají vliv na stahování?Děkuji.

Nejlepší odpověď
RQLM

Firewall je software, je jedno, jestli je na obycejnym PC nebo na notebooku. Ukolem firewallu je te chranit a ne omezovat, proto bych do jejich nastaveni nijak nezasahoval, pokud tomu nerozumis a nejsi si jisty/-a. Kdyz nebudes stahovat z pochybnych stranek pochybne veci, firewall te nebude omezovat.

Další odpovědi
chudst

Ovladaci panely – Brana Windows Firewall. Jako na pocitaci – muzes si to zrusit. Ale na stahovani to nema zadny vliv. Vypinam to jen pri zvlastnich prilezitostech (instalace doterneho programu, ktery musi mit FW vyply, apod). Doporucuji nechat zapnuty.