Firefox – záložky

Dají se v Mozille v záložkách vytvořit složky kam by daly přetáhnout oblíbená témata a bylo to přehlednější třeba videa.. zábava.. diskuze…

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Bez problémů, je to pro začátečníky, ale pozor na nástavbu Firefox Vimperátor !!Raději neinstalovat!

Další odpovědi
Bumbes

V nabídce „Záložky“ vyber „knihovnu stránek“ a tam už se to dá editovat kontextovým menu (pravé myšitko) a standartní prací s myší (přetahování, apod.).

anonym

Menu:Zalozky->Knihovna stranek …

pak přímo v „Liště záložek“ vytvoř nové složky a do nich přesuň záložky podle kategorií … ve firefoxu se totiž lišta záložek zobrazuje přímo pod adresním řádkem a je tedy velmi snadno dostupná (pokud ji tam momentálně nevidíš stačí klepnout Menu:Zobrazeni->Nastrojove listy->Lista zalozek)

do lišty záložek můžeš pak další odkaz přidat velmi snadno přesunutím ikony webu v adresním řádku do příslušné složky na příslušné místo přímo na liště záložek aniž bys musel přistupovat přes knihovnu v menu, stejně tak lze odkaz přímo na liště přesunout nebo pravým tlačítkem vymazat/vytvořit složku/podsložku atd …

//

firefox ale posledni dobou razí odlišný přístup práce se záložkami, kdy se snaží zcela upozadit strukturu složek a každou záložku slovně tagovat pro snažší vyhledání přímo z příkazového řádku, je na vás na který styl si více zvyknete (podobně je na tom google chrome)