DejfCold

FinePtc.com

Ano, vím – název otázky sice neni atázka, ale tak k věci. Sice už jsem otázku jestli fineptc.com vyplací našel pár odpovědí, ale ty mi jaksi nestačily. Jde o to že vyplácí za každý klik $10 a tak bych chtěl zjistit zda opravdu vyplácí a nebo ne. Neočekávám že by to tady někdo věděl, a proto bych Vás chtěl poprosit zda byste se zúčastnili mého průzkumu.
Chodí to tam tak, že za každou reklamu dostanete $10 a za každou reklammu refferala $5. Když kliknete na odkaz na reklamu, tak se vám otevře nová záložka, kde máte onu reklamu a nahoře lištu, kde se Vám odpočítává čas. Po zkončení odpočtu musíte kliknout na číslo které se vám zobrazí. Na reklamu se nemusíte dívat, stačí když ji otevřete a pak pokračujete v brouzdání po internetu a za nějakou dobu, až si na to vzpomenete, kliknete na ono číslo a zpustíte další reklamu. Za den můžete kliknout na 5 reklam. Měli by vyplácet po $10 000, ale to když si to zpočítáte trvá půl roku, což je na průzkum pro někoho sice krátká doba, ale mě to přijde jako celkem dlouhá doba. Prosím zaregistrujte se tady: http://www.fi­neptc.com/index­.php?ref=dstu­deny
Výsledek průzkumu Vám pak napíšu sem, buď tak, že upravím otázku, anebo ho napíšu do diskuze. Děkuji
Doplňuji:
Tímto padá odpověď do úpravy odpovědi. Pane Rádce. Nikdo vás do registrace nenutí. Všechno je dobrovolné. Jde o to jestli si mají lidi jako já dělat falešné naděje s tím, jestli to vyplácí či ne. A když si někdo dělá falešné naděje půl roku z toho jestli vyplácí nebo ne a pak se zjistí že vlastně nevyplácí, jaký myslíte že z toho budou mít pocit? Když budu mít, jak vy říkáte „ovečky“ bude to trvat mnohem kratší dobu. Když se po měsíci zjistí že nevyplácejí bude to lepší než když se to zjistí po půl roce. Po půl roce dělání něčeho jen tak pro nic za nic je přece na h***o (pardon). Nemyslíte?

Nejlepší odpověď
Bedy

Apeluji na všechny návštěvníky této otázky, aby se NIKAM NEREGISTROVALI.
Zavání to letadlem a takové společnosti nemají dlouhého trvání.

Další odpovědi
radce

Vím, že chcete tímto způsobem získat pár „oveček“ ale na to Vám kašlu, registrovat se fakt NEBUDU !!!
Doplňuji:
Vím, že mne nenutíte.
Ale mám zkušenost, že podobné registrace vydělávají POUZE někomu, což pravděpodobně nejste Vy ani Vaše případné ovečky, které se pod Vás registrují díky Vašemu odkazu.