sisi0110

Financování příchozí pošty ze zahraničí.

Jestliže pošlu pohled ze zahraničí mimo Evropu do Čech. Platím známku v té dané zemi a pak už to česká pošta roznáší zadarmo? Nebo mezi sebou mají nějaké dohody, které to kompenzují?

Nejlepší odpověď
anonym

Koupite si znamku v te dane zemi na Evropu a pak uz nikdo nic neplati. -iv-

Další odpovědi
WeeBear

Přesně jak psala -iv- . Zadarmo se nic neroznáší, platíš za známku přece v dané zemi, poštu máš v každé zemi jako státní podnik s jednou akcií(to aby mohl vydělávat i sám na sebe), všechny jsou mezi sebou propojené a vše je naplánováno tak, aby to finančně vyšlo. 🙂

Zadarmo přece ani kuře nehrabe. 🙂