skřet

Finanční výpomoc od státu

Dobrý den, nastala u mě následující situace: Na podzim jsem dal ze zdravotních důvodů výpověď v práci a minulý týden se ukázalo že budu muset jít na operaci kyčle. Protože jsem letos již jednou změnil zaměstnání, na úřadě práce mi sdělili že na to abych pobíral podporu v nezaměstnanosti nemám nárok. Zajímá mě tedy na co všechno mám nárok, abych mohl ten další půlrokzotavování nějak přežít. Sociální dávky? Příspěvek na bydlení také? Co ještě, jestli vůbec ještě něco existuje a dá se z
toho vyžít? Kde mám podat žádost,co po mně vudou žádat za údaje a jak to bude probíhat? Musím si zažádat v místě svého trvalého byliště, i když tam v současnosti nebydlím nebo můžu kdekoliv? Budu vděčný za jakoukoliv informaci kterou mi poskytnete. Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Nejlepší bude navštívit nejbližší kancelář OSSZ.Tam se dozvíš potřebné a hlavně platné informace.