marienka

Finanční poradce

Dobrý den, jaká je náplň práce finančního poradce u pojišťovny?

Nejlepší odpověď
delabrutale

Finanční poradce u pojištovny se stará o klienty a ukazuje jim možnosti, jak se pojistit případně jim určité nabídky dané pojištovny doporučuje.

Zdroj: http://www.pro­fifp.cz/clanek/kdo-jsme

Další odpovědi
sakai

Tato práce sestává ze tří činností:

  1. permanentního studia všeobecných i speciálních pojistných podmínek, které se mění i 2× za rok, a to pro všechny produkty pojišťovny. Těmito změnami se uměle udržuje v pojištění chaos, který pak umožňuje pojišťovnám nevyplácet pojistné plnění.
  2. přesvědčovat klienty, jak nesmírně výhodné je uzavřít pojistné smlouvy na kdeco a nejlépe samozřejmě u nás. A tvářit se, že tomu nejen věříte, ale i rozumíte, což v praxi bohužel není většinou pravda.
  3. opakovat si brožuru „Provize“, aby nabízel pojistky s nejvyšší provizí. Tedy zpravidla životní, i když je klient nepotřebuje.

Pokud si někdo myslí, že chci být vtipný, je na omylu. Sám jsem (byl) pojistný makléř a tak vím, k čemu nás nabádali. Proto jsem toho nechal.

nikke

Výstižné informace o finančním poradenství – http://financni-poradce-mlada-boleslav.cz/