Avatar uživatele
ten který je

Finance pod stromeček

Jaký máte názor na to,když dám své ženě pod stromeček raději nějaké finance než dárek.Ten dárek se jí třeba nebude líbit a bude to někde ležet.Za ty peníze si může něco koupit co se jí bude líbit.Dámy co vy na to?
Doplňuji:
Nějaký drobný dárek samozřjmně nesmí chybět.
To irij:Ten Váš známý musí být ale pěknej buran…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? irij, anonym, hanulka11 před 4886 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Já také preferuji finance nebo poukázky -koupím si pak dle svého. Nesnáším překvapení-někdy bývají krutá.
Doplňuji:
Ale ona je tam vždycky ještě nějaká drobnost, to nemám strach /knihy, kosmetika, /

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Moje žena má ráda hnědou, tak jsem se rozhodl, že ji koupím k vánocům .....o

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Mě se to líbí a máte pravdu že je lepší dát ženě peníze než nějaký dárek který se jí pak nebude líbit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

Nejsem dáma , ale být dáma , asi by mne to urazilo. Při vybírání dárku musí člověk něco ze sebe dát. Bude se líbit , bude mít radost…Peníze prostě chladně dáš. Je to asi podobně, jako když můj jeden známej přišel domů po tahu a nezvládl to, žena po něm uklidila a když se vyspal z opice dal jí 100 Kč se slovy něco si kup. ,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosa

Finance jako takové odmítám. Spíš je mi příjemnější konkretní poukázka, ale nemít pod stromečkem žádný dárek – alespoň nějakou drobnost, to by mne mrzelo i když letos budou všeobecně vánoce bez dárků, financí i poukázek. Tak jsme se domluvili všichni a to jsme početná rodina!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tak já bych penízky nechtěla i když je to myšleno dobře,větší radost mi udělá když vím že na mě myslel a přemýšlel nad tím čím mi udělá radost,a kdyby se netrefil tak i tak bych byla ráda,vím že se snažil a že mu za tu snahu stojím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

To je pěknej magor jenom sto korun to bych mu dala-hihihi

před 4886 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

za sto korun?

před 4886 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek