ten který je

Finance pod stromeček

Jaký máte názor na to,když dám své ženě pod stromeček raději nějaké finance než dárek.Ten dárek se jí třeba nebude líbit a bude to někde ležet.Za ty peníze si může něco koupit co se jí bude líbit.Dámy co vy na to?
Doplňuji:
Nějaký drobný dárek samozřjmně nesmí chybět.
To irij:Ten Váš známý musí být ale pěknej buran…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já také preferuji finance nebo poukázky -koupím si pak dle svého. Nesnáším překvapení-někdy bývají krutá.
Doplňuji:
Ale ona je tam vždycky ještě nějaká drobnost, to nemám strach /knihy, kosmetika, /

Další odpovědi
Miroslavst

Moje žena má ráda hnědou, tak jsem se rozhodl, že ji koupím k vánocům .....o

panenka

Mě se to líbí a máte pravdu že je lepší dát ženě peníze než nějaký dárek který se jí pak nebude líbit.

irij

Nejsem dáma , ale být dáma , asi by mne to urazilo. Při vybírání dárku musí člověk něco ze sebe dát. Bude se líbit , bude mít radost…Peníze prostě chladně dáš. Je to asi podobně, jako když můj jeden známej přišel domů po tahu a nezvládl to, žena po něm uklidila a když se vyspal z opice dal jí 100 Kč se slovy něco si kup. ,

rosa

Finance jako takové odmítám. Spíš je mi příjemnější konkretní poukázka, ale nemít pod stromečkem žádný dárek – alespoň nějakou drobnost, to by mne mrzelo i když letos budou všeobecně vánoce bez dárků, financí i poukázek. Tak jsme se domluvili všichni a to jsme početná rodina!

anonym

tak já bych penízky nechtěla i když je to myšleno dobře,větší radost mi udělá když vím že na mě myslel a přemýšlel nad tím čím mi udělá radost,a kdyby se netrefil tak i tak bych byla ráda,vím že se snažil a že mu za tu snahu stojím

hanulka11

To je pěknej magor jenom sto korun to bych mu dala-hihihi

Miroslavst

za sto korun?